• cevat-aksoy, eren-gürbüz, maroof-cafe-lounge-kurtköy-istanbul
  • cevat-aksoy-tasarim, sadece-creative-studio, maroof-cafe-lounge, restaurant-tasarim, kolon-tasarimi, loca-aydinlatma, zemin-aydinlatma, otel-tasarim, tavan-dekoru, erde-dekoru, antik-gold-boyama, tavan-ayna-tasarim, özel-aydinlatma-tasarimi,
  • cevat-aksoy-tasarim, sadece-creative-studio, maroof-cafe-lounge, restaurant-tasarim, kolon-tasarimi, kolon-aydinlatma, lounge-kanepe-tasarim, otel-tasarim, seperatör-tasarim, antik-gold-boyama, tavan-ayna-tasarim, özel-aydinlatma-tasarimi,

Cevat Aksoy, Maroof Cafe&Lounge’u Ziyaret Etti

Geçtiğimiz günlerde İntermob 2019 fuar süreci kapsamında hazırlanan İstanbul programına Maroof Cafe & Lounge’u da dahil eden Cevat Aksoy,
Maroof Cafe & Lounge’nin İstanbul’da ses getiren bir proje olması ve bu projenin tasarımcısı olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Mekan sahibi iş adamı Eren GÜRBÜZ ile yaptıkları keyifli sohbetin anısına fotoğraf çekindiler.
www.maroof.com.tr

 

Cevat Aksoy Tasarım Ve Boztaş Premium Mobilya Mağazacılarının Yüzünü Güldürecek

Mobilya üretimi konusunda yenilikçi çizgisi ve satış noktası ağıyla da sürekli genişleyen ve İnegölü’ün sevilen üretici firmalarından biri olan BOZTAŞ PREMİUM için, satış noktalarını mutlu etmek amacıyla yeni bir konsept hazırlandı.

Geçtiğimiz hafta Mobiliyum AVM 2. etapda bulunan mağazasından mobilya mağazacıları ve nihai tüketicilerin beğenisine sunulan “GOLD” Yatak ve Yemek Odası Takımları, görsellik ve fiyat cazibesi bakımından topladığı ilgi ve satış performansı bizleri mutlu etti.

Boztaş Premium için hazırladığımız modelimizle ilgili olarak gösterdikleri titizlik ve çalışma sürecimizdeki duyarlılıklarından ötürü, emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza Cevat Aksoy Tasarım adına teşekkür ediyoruz.

Seyran Koltuk Mağaza Konseptlerini Yeniliyoruz.

İmotim AVM içerisinde faaliyete geçirilecek olan SEYRAN Koltuk İnterprise mağza konsepti, Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlandı.

Seyran Koltuk için özel olarak kurgulanan mağaza konseptinde yer verilen dekorasyon unsurları arasında, materyal zenginliği ve farklı uygulama teknikleri ön plana çıkarılacak.

Kanepe ve köşe koltuk takımlarından, sinema sistemli özel kanepeler, tv koltukları ve çeşitli oturum  gruplarının rahat bir alanda teşhir edilmesine özen gösterildi. Ürün aydınlatmalarında kullanılacak armatürlerin gerek görsel, gerekse ışık performanslarında yüksek kalite algısı hedef alındı. Cevat Aksoy Tasarım ekibi olarak, mağaza konseptinin her alanında birbirinden farklı ışık türlerine yer verilerek, ayrıcalıklı bir aydınlatma performansı sağlanması planlandı.

Seyran Koltuk için “INTERPRISE” düzeyinde kurgulanan mağaza konseptimiz, Mobiliyum AVM ve diğer Seyran Koltuk Mağazalarında yalınlaştırılmış bir format ile uyarlama edilecektir.

Cevat Aksoy Tasarım olarak uzun yıllara dayalı ve çeşitli sektörlerden elde edilen tecrübelerimiz ışığında, ileri düzey bilgi birikimimizi yansıttığımız yeni ve yenilikçi bir projeyi İmotim AVM bünyesinde mobilya sektörüne kazandırmanın heyecanını yaşarken, misafirlerimiz, dostlarımız ve iş ortaklarımıza da yaşatmak istiyoruz.

Cevat Aksoy Tasarım farklılığıyla her projemizde yenilikçi ve ilham veren tasarım detaylarına yer vermeyi amaçlıyoruz. Ezberleri ve alışkanlıkları aşan tasarım gücümüzü cesurca yansıttığımız Seyran Koltuk “Interprise” Mağaza Konseptinde görev alacak tüm şantiye ekiplerimize, Cevat Aksoy Tasarım ekibi olarak, şimdiden kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

  • Cevat Aksoy Tasarim, Magaza Tasarim, Mobilya Tasarim, İsaloni 2019 Mobilya Fuari,03
  • Cevat Aksoy Tasarim, Magaza Tasarim, Mobilya Tasarim, İsaloni 2019 Mobilya Fuari,05
  • Cevat Aksoy Tasarim, Magaza Tasarim, Mobilya Tasarim, İsaloni 2019 Mobilya Fuari,01
  • Cevat Aksoy Tasarim, Magaza Tasarim, Mobilya Tasarim, İsaloni 2019 Mobilya Fuari,06
  • Cevat Aksoy Tasarim, Magaza Tasarim, Mobilya Tasarim, İsaloni 2019 Mobilya Fuari,02
  • Cevat Aksoy Tasarim, Magaza Tasarim, Mobilya Tasarim, İsaloni 2019 Mobilya Fuari,04

ISaloni 2019

Her yıl İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen İsaloni Mobilya Fuarı, Dünya mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Neslihan Gönder Estetik, Cevat Aksoy Tasarımı Tercih Etti

Konsept tasarımı Cevat Aksoy tarafından hazırlanan Neslihan Gönder Estetik, Bursa’da hizmete açıldı. Benzersiz konseptiyle misafirlerine eşsiz bir konfor deneyimi yaşatıyor. Cilt Bakımı, Zayıflama, Lazer Epilasyon, Medikal El Ayak Bakımı, Microblading alanlarında büyük bir titizlikle faaliyetlerini sürdürüyor.

Maroof Cafe & Lounge İstanbul Çok Yakında Kapılarını Açiyor

Maroof Cafe & Lounge konsept tasarımı, Cevat Aksoy Tasarım ve Sadece Creative Studio tarafından hazırlandı. Misafirlerine panaromik bir teras eşliğinde, benzersiz bir konfor ve lezzetler sunmaya hazırlanan Maroof yönetimi ve seçkin ekibi, büyük bir heyecan ve titizlikle projenin çok yakında başarılı bir şekilde start alması için hazırlanıyor. Yüksek bütçesi ve ezber bozan sıra dışı konseptinin yanı sıra, Türk ve Dünya mutfaklarının lezzet kombinasyonlarını içeren menüsüyle İstanbul’dan başlayarak, ulusal ve uluslar arası arenada hızla yerini alması bekleniyor.