BELMA ŞEN Haute Couture ve RIDVAN ŞEN Mücevher, çok yakında PANULA Balat’ta açılıyor.

Bursa’nın düğün ve cemiyet hayatına tasarımlarıyla ışıltı katan BELMA ŞEN Haute Couture ve RIDVAN ŞEN Mücevher, çok yakında PANULA Balat’ta açılıyor.

 

Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlanan mağaza konsepti, misafirlerine ve çalışanlarına keyifli bir ortam sunuyor.

 

2012 yılından bu yana RIDVAN ŞEN Mücevher’e tasarım desteği vermenin mutluluğunu yaşarken, şimdide BELMA ŞEN Haute Couture markasınada hizmet vermek bu mutluluğumuzu tazeleyerek daha da çoğalttı.

 

Birbirinden farklı iki ayrı çalışma disiplinleriyle hizmet verecek olan personellerin tüm çalışma konforu detaylı olarak düşünülerek hazırlanan mağaza konsepti, aynı zamanda tasarım detaylarına yansıtılan şıklığıyla keyifli bir armoniyi sergiliyor.

 

Cevat Aksoy Tasarım olarak bu projede ortaya çıkarmayı arzu ettiğimiz iki temel unsur, bizleri işimize daha da motive etti. Değinmek gerekirse, “Shop in Shop” mağaza tasarımlarının temel püf noktalarına hakim olduğumuzu bir kez daha ortaya çıkartmış olmamız. Diğeri ise başarılarıyla kendi alanlarında tanınan, ne istediğinin farkında olan ve en önemlisi yüksek beklentileriyle Cevat Aksoy Tasarım’a tamamıyla güvenerek tüm yönlendirmelerimizi koşulsuz kabul eden Belma ve Rıdvan ŞEN çıtasını daha da yükseğe taşımaktı.

 

25 yılı aşan ve sahadan edinilmiş olan bilgi ve deneyimleriyle hizmet veren Cevat Aksoy Tasarım, her marka için kendi dinamikleri doğrultusunda, döneminin görsel ve fonksiyonel nosyonlarıyla hazırladığı konsept içerikleri üretmeye devam ediyor.

 

BELMA ŞEN Haute Couture ve RIDVAN ŞEN Mücevher’in PANULA Balat’ta ki yeni adreslerinde, bizlerle birlikte görev alacak tüm imalat ve uygulayıcı ekiplerine Cevat Aksoy tasarım ofisi olarak şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

 

Cevat Aksoy Tasarım; hayatınızda tasarım, tasarımda ise hazlar olsun ister.
Çünkü kaliteli mobilya ve ayrıcalıklı mekanlar her zaman keyif verir.

Seyran Koltuk Modef 2020 İnegöl Mobilya Fuarı

Her yıl periyodik olarak düzenlenen İnegöl Modef 2020 Mobilya Fuarını, Cevat Aksoy Tasarım tarafından projelendirilen Seyran Koltuk İmotim Mağazasında karşıladık.

Sektörde ileri gelen bir çok yerli ve yabancı mobilya firmalarının ilgi odağı olan Seyran Koltuk ziyaretçileri arasında İstanbul’un en gözde mobilya zincir mağazaları kurucusu sayın Engin Karabağlı ve şirket CEO su Ecevit Karabağlı’yı Seyran Koltuk kurucusu sayın Mahmut Yaran ve CEO su Erdem Yaran ile misafir ettik.

Seyran Koltuk için tasarladığımız mağaza hakkında beğeni ifadelerini bizimle paylaşan Tuncay Karabağlı ve Ecevit Karabağlı, bizlere mutluluk kattılar.

Seyran Koltuk İmotim Mağaza tasarım ve uygulama sürecinde bizlere destek olan tüm uygulayıcı ekiplere ve özellikle Seyran Koltuk dış ticaret uzmanlarından sevgili Emre Sayar’a çok teşekkür ediyoruz.

  • cevat-aksoy, eren-gürbüz, maroof-cafe-lounge-kurtköy-istanbul
  • cevat-aksoy-tasarim, sadece-creative-studio, maroof-cafe-lounge, restaurant-tasarim, kolon-tasarimi, loca-aydinlatma, zemin-aydinlatma, otel-tasarim, tavan-dekoru, erde-dekoru, antik-gold-boyama, tavan-ayna-tasarim, özel-aydinlatma-tasarimi,
  • cevat-aksoy-tasarim, sadece-creative-studio, maroof-cafe-lounge, restaurant-tasarim, kolon-tasarimi, kolon-aydinlatma, lounge-kanepe-tasarim, otel-tasarim, seperatör-tasarim, antik-gold-boyama, tavan-ayna-tasarim, özel-aydinlatma-tasarimi,

Cevat Aksoy, Maroof Cafe & Lounge’da

Geçtiğimiz günlerde İntermob 2019 fuar süreci kapsamında hazırlanan İstanbul programına Maroof Cafe & Lounge’u da dahil eden Cevat Aksoy,
Maroof Cafe & Lounge’nin İstanbul’da ses getiren bir proje olması ve bu projenin tasarımcısı olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Mekan sahibi iş adamı Eren GÜRBÜZ ile yaptıkları keyifli sohbetin anısına fotoğraf çekindiler.
www.maroof.com.tr

 

Seyran Koltuk Mağaza Konseptlerini Yeniliyoruz.

İmotim AVM içerisinde faaliyete geçirilecek olan SEYRAN Koltuk İnterprise mağza konsepti, Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlandı.

Seyran Koltuk için özel olarak kurgulanan mağaza konseptinde yer verilen dekorasyon unsurları arasında, materyal zenginliği ve farklı uygulama teknikleri ön plana çıkarılacak.

Kanepe ve köşe koltuk takımlarından, sinema sistemli özel kanepeler, tv koltukları ve çeşitli oturum  gruplarının rahat bir alanda teşhir edilmesine özen gösterildi. Ürün aydınlatmalarında kullanılacak armatürlerin gerek görsel, gerekse ışık performanslarında yüksek kalite algısı hedef alındı. Cevat Aksoy Tasarım ekibi olarak, mağaza konseptinin her alanında birbirinden farklı ışık türlerine yer verilerek, ayrıcalıklı bir aydınlatma performansı sağlanması planlandı.

Seyran Koltuk için “INTERPRISE” düzeyinde kurgulanan mağaza konseptimiz, Mobiliyum AVM ve diğer Seyran Koltuk Mağazalarında yalınlaştırılmış bir format ile uyarlama edilecektir.

Cevat Aksoy Tasarım olarak uzun yıllara dayalı ve çeşitli sektörlerden elde edilen tecrübelerimiz ışığında, ileri düzey bilgi birikimimizi yansıttığımız yeni ve yenilikçi bir projeyi İmotim AVM bünyesinde mobilya sektörüne kazandırmanın heyecanını yaşarken, misafirlerimiz, dostlarımız ve iş ortaklarımıza da yaşatmak istiyoruz.

Cevat Aksoy Tasarım farklılığıyla her projemizde yenilikçi ve ilham veren tasarım detaylarına yer vermeyi amaçlıyoruz. Ezberleri ve alışkanlıkları aşan tasarım gücümüzü cesurca yansıttığımız Seyran Koltuk “Interprise” Mağaza Konseptinde görev alacak tüm şantiye ekiplerimize, Cevat Aksoy Tasarım ekibi olarak, şimdiden kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

Sancrea Resepsiyon Tasarımı

Tasarım ve projelendirilmesi Cevat Aksoy Tasarım tarafından gerçekleştirilen SANCREA yeni hizmet binasının resepsion konseptini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Tasarım açısından zamansız bir konsept olmasını tercih ederken, modern ve soft formların Sancrea çizgisine daha çok yakışacağına inandık.

Cevat Aksoy Tasarım’ın, tasarımda riskli ve formlar kullanarak ortaya çıkardığı konseptlerin bir yenisi daha Sancrea Chair yeni hizmet binası oldu.

Sancrea projemizin imalat ve uygulamasının önemli bir bölümü yine Sancrea üretim tesislerinde gerçekleştirilecek. Özellikle ahşap ürünlere işçilikleriyle büyük bir değer katan Sancrea ekibinin ortaya çıkaracağı başarılı sonuçlar için şimdiden heyecanlanıyoruz.

Proje başladığımız ilk günden bu yana, büyük bir özenle ve her bir m2 alanın kullanım verimliliğini hesaplayarak ilerlediğimiz Sancrea Chair yeni hizmet binasının, kendi kulvarında ülkemizde örnek alınan en keyifli proje olmasını sağlamaya çalıştık.

İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde takribi olarak 27000 m2’lik alanda hizmet verecek olan Sancrea Chair projemiz, yenilikçi tasarım detayları sayesinde ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Hepimiz için sonuçları heyecanla beklenen Sancrea projemizin, Cevat Aksoy Tasarım ekibi olarak keyifli ve ışıltılı yansımalar getirmesini diliyoruz.

Mobiliyum AVM inegöl, Cevat Aksoy Tasarım

SEYRAN KOLTUK MOBILIYUM MOBILYA AVM

Seyran Koltuk Mobiliyum Avm mağazası Cevat Aksoy Tasarım tarafından yenilendi. İşletmesi Sural Mobilya tarafından gerçekleştirilen Seyran Koltuk mağazası, Mobiliyum’da yeniden ışıldayacak.

İlk olarak İmotim Mobilya AVM’de hayata geçen ve Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlanan mağaza konsepti, gerek görsel, gerekse verimlilik açısından güzel yansımalar aldı. Seyran Koltuk için özel olarak hazırlanan mağaza konsepti, alınan olumlu yansımalar ışığında Mobiliyum Mobilya AVM’nin mağaza fiziki yapısına göre başarılı bir şekilde uyarlandı.

Cevat Aksoy Tasarım alisi olarak SEYRAN & SURAL mobilya mağazası için şantiye sürecinde emeği geçecek olan ekiplere şimdiden teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.