BELMA ŞEN Haute Couture ve RIDVAN ŞEN Mücevher, çok yakında PANULA Balat’ta açılıyor.

Bursa’nın düğün ve cemiyet hayatına tasarımlarıyla ışıltı katan BELMA ŞEN Haute Couture ve RIDVAN ŞEN Mücevher, çok yakında PANULA Balat’ta açılıyor.

 

Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlanan mağaza konsepti, misafirlerine ve çalışanlarına keyifli bir ortam sunuyor.

 

2012 yılından bu yana RIDVAN ŞEN Mücevher’e tasarım desteği vermenin mutluluğunu yaşarken, şimdide BELMA ŞEN Haute Couture markasınada hizmet vermek bu mutluluğumuzu tazeleyerek daha da çoğalttı.

 

Birbirinden farklı iki ayrı çalışma disiplinleriyle hizmet verecek olan personellerin tüm çalışma konforu detaylı olarak düşünülerek hazırlanan mağaza konsepti, aynı zamanda tasarım detaylarına yansıtılan şıklığıyla keyifli bir armoniyi sergiliyor.

 

Cevat Aksoy Tasarım olarak bu projede ortaya çıkarmayı arzu ettiğimiz iki temel unsur, bizleri işimize daha da motive etti. Değinmek gerekirse, “Shop in Shop” mağaza tasarımlarının temel püf noktalarına hakim olduğumuzu bir kez daha ortaya çıkartmış olmamız. Diğeri ise başarılarıyla kendi alanlarında tanınan, ne istediğinin farkında olan ve en önemlisi yüksek beklentileriyle Cevat Aksoy Tasarım’a tamamıyla güvenerek tüm yönlendirmelerimizi koşulsuz kabul eden Belma ve Rıdvan ŞEN çıtasını daha da yükseğe taşımaktı.

 

25 yılı aşan ve sahadan edinilmiş olan bilgi ve deneyimleriyle hizmet veren Cevat Aksoy Tasarım, her marka için kendi dinamikleri doğrultusunda, döneminin görsel ve fonksiyonel nosyonlarıyla hazırladığı konsept içerikleri üretmeye devam ediyor.

 

BELMA ŞEN Haute Couture ve RIDVAN ŞEN Mücevher’in PANULA Balat’ta ki yeni adreslerinde, bizlerle birlikte görev alacak tüm imalat ve uygulayıcı ekiplerine Cevat Aksoy tasarım ofisi olarak şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

 

Cevat Aksoy Tasarım; hayatınızda tasarım, tasarımda ise hazlar olsun ister.
Çünkü kaliteli mobilya ve ayrıcalıklı mekanlar her zaman keyif verir.