cevat_aksoy_tasarim_bursa_konsept_tasarim_mimari_tasarim_icmimarİ_tasarim_mobilya_tasarimcisi_cephe_tasarim_fuar_stand_tasarim_pierre_lucci_mobilya_mobiliyum_inegol_mobilya_tasarimci

Cevat Aksoy Tasarım 2011 yılında ilk olarak Calza Decor markası ile Bursa’da kuruldu.

Cevat Aksoy;
Tasarımlarına, yetiştiği ve yönettiği iş alanlarında edindiği 25 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübesini aktarırken, kendisinden beklenen o güzel mekanların, yüksek verimle ve konforla kullanılmasını sağlayan yenilikçi avantajlar kazandırıyor.

Özellikle mobilya sektöründe üretimden, malzeme türlerine varan üstün bilgisi ve tecrübeleri sayesinde, Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlanan projeler akıcı bir şekilde sonuçlandırılır. Projelere ait görsellemelere bakıldığında, ortaya çıkan iş ile uyumlu olduğu görülür, ekipler rahat çalışır, olası riskler azalır ve süreç maliyetinde büyük bir düşüş yaşanır.

Burada sunulan Mağazalar, Restoranlar, Mobilyalar ve tüm hizmetlerimiz, başarıya olan tutkumuzla birlikte alın ve zihin terimiz katılarak yaşama aktarıldı. Bir Cevat Aksoy tasarımında yer alan detayların, adeta şık bir katalog kapağı olabilecek kadar fütürist, özenli ve ilham verici olması, bizim en büyük motivasyonumuz olurken, iş ortaklarımızın ise duyduğu haz ve ayrıcalığı oldu.

Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlanılan konseptler, girişimci/müşterimize özeldir. Başka bir proje için tekrarından kaçınılır. Bu nedenle gerek tasarımda gerekse alan planlamasında, ezberlerin ötesinde bir yenilik ve özgünlük mutlaka ortaya çıkarılır. “Cevat Aksoy Tasarım” markasıyla ilerleyen firmalar, ayrıcalıklı olur, sektöründe ilgi ve değer görür.

Geliştirdiğimiz endüstriyel mobilya tasarımlarımızla da sizlerleyiz. Üretici markalarla birlikte yaşama aktardığımız mobilya ürünleri eşliğinde, dünden bugüne gerek Türkiye’de, gerekse Dünya’nın çeşitli ülkelerinde yaşayan yüzbinlerce aile, Cevat Aksoy tasarımlarıyla anılar biriktiriyor.

Cevat Aksoy Tasarım; özellikle ticari alanlara yönelik Konsept Mekan Tasarımı ve Mobilya Ürünleri Tasarım hizmetlerini aynı anda başarıyla geliştirebilen, müstesna bir TÜRK TASARIM MARKASIDIR.

Cevat AKSOY
Kurucu | Tasarımcı
Design Maker