cevat_aksoy_tasarim_bursa_konsept_tasarim_mimari_tasarim_icmimarİ_tasarim_mobilya_tasarimcisi_cephe_tasarim_fuar_stand_tasarim_pierre_lucci_mobilya_mobiliyum_inegol_mobilya_tasarimci

Cevat Aksoy Tasarım 2011 yılında ilk olarak Calza Decor markası ile Bursa’da kuruldu.


Cevat Aksoy;
Tasarımlarına, yetiştiği ve yönettiği iş alanlarında edindiği 25 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübesini aktarırken, kendisinden beklenen o güzel mekanlara, içerisinde keyifle yaşanılan / çalışılan ve özellikle yüksek verimle kullanılmasını sağlayan yenilikçi avantajlar kazandırıyor.

Özellikle mobilya sektöründe üretimden, malzeme türlerine varan üstün bilgisi ve tecrübeleri sayesinde, Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlanan projelere ait görsellemelere bakıldığında, ortaya çıkan iş ile uyumlu olduğu görülür, iş akışı hızlanır, olası riskler ve süreç maliyetiyse düşmüş olur.

Burada sunulan Mobilya ve Mücevher Mağazaları, Restoran, Güzellik Merkezi, Konut, Fuar Standı ve çeşitli projeler, başarıya olan tutkumuzla beraber alın ve zihin terimiz katılarak yaşama aktarıldı. Bir Cevat Aksoy tasarımında yer alan detayların, adeta şık bir katalog kapağı olabilecek kadar özenli ve ilham verici olması, bizim en büyük motivasyonumuz olurken, iş ortaklarımızın ise duyduğu haz ve ayrıcalığı oldu.

Cevat Aksoy Tasarım tarafından hazırlanan konseptler, başka bir proje için tekrar edilmez. Bu nedenle gerek tasarımda gerekse alan planlamasında ezberlerin ötesinde olan yenilik ve özgünlük mutlaka ortaya çıkarılır. Bu sayede “Cevat Aksoy Tasarım” markasıyla ilerleyen her firma ve mekan ayrıcalık kazanarak ilgi ve değer görür.

Geliştirdiğimiz endüstriyel mobilya tasarımlarımızla da sizlerleyiz. Üretici markalarla birlikte yaşama aktardığımız mobilya ürünleri eşliğinde, dünden bugüne gerek Türkiye’de, gerekse Dünya’nın çeşitli ülkelerinde yaşayan yüzbinlerce aile, Cevat Aksoy tasarımlarıyla anılar biriktiriyor.

Cevat Aksoy Tasarım; özellikle ticari alanlara yönelik Konsept Mekan Tasarımı ve Mobilya Ürünleri Tasarım hizmetlerini aynı anda başarıyla geliştiren, müstesna bir TÜRK TASARIM MARKASIDIR.

Cevat AKSOY
Kurucu | Tasarımcı
Design Maker